Home / En Yeni Taşeron İşçi Haberleri / Devlet Su İşleri Personel Alım İlanı

Devlet Su İşleri Personel Alım İlanı

Devlet Su İşleri Personel Alım İlanı: Tam 21 ilde alınacak! 7 bölgenin tamamında alım yapılacak! İşte detaylar…

Kamu kurum ve kuruluşlarına memur alım ilanlarının sıkı bir şekilde takip edildiği şu günlerde, yine bir kamu kurumu olan DSİ (Devlet Su İişleri) de memur alımı için bir ilan yayınladı. Başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak olan alım için, 25 Temmuz 2022 ile 30 Temmuz 2022 tarihleri arasında başvuruda bulunulabilecek. Tarih ile birlikte alım yapılacak iller ve alım şartları da belli oldu.

Toplu memur alımı yapacak olan DSİ; Bursa, İzmir, Eskişehir, Konya, Karaman, Aksaray, Niğde, Bolu, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Yozgat, Antalya, İstanbul, Mardin, Van, Kahramanmaraş, Gaziantep, Trabzon, Giresun ve Gümüşhane illerinde toplamda 50 adet personel alacak. Başvuruları İŞKUR’a giderek ya da İŞKUR’un web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Devlet Su İşleri Bekçi Alım Şartları

50 adet bekçi alacak olan Devlet Su İşleri, özellikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına sahip olan, 18 yaşını doldurmuş (reşit olmuş) ve mesleğini icra etmesine engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan ve her ne kadar affa uğramış dahi olsa devlete karşı yüz kızartıcı herhangi bir suç işlememiş olan, en az lise ve dengi bir okuldan mezun olmuş, askerliğini yapmış olan, en fazla 40 yaşında olan kişilerin kabul edileceği alımda, adaylardan “Silahlı Özel Güvenlik Belgesi” ile psikoteknik merkezleri tarafından düzenlenmiş “Psikoteknik Belgesi” de istenecek.

About iga

Check Also

Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Alımı

enyenitaseroniscihaberleri.com – Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS’siz personel alıyor: Başvurmak için en az ilkokul mezunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.