Home / En Yeni Taşeron İşçi Haberleri / Belediyeye Bay Bayan Personel Alımı

Belediyeye Bay Bayan Personel Alımı

Belediye bünyesine kadın erkek çok sayıda personel alınıyor! Başvuru ekranı açıldı: Belediyeye bay bayan personel alımı!

İş arayanlar ve bir kamu kurumunda görev almak isteyenler tarafından kamu kurum ve kuruluşlarının personel alımları yakından takip ediliyor. Yeni alınan bir habere göre ilçe belediyesi bünyesine bay bayan kamu personeli alınacağı bilgisi mevcut. Çeşitli meslekler için personel alımı yapılacağına dair duyuru yapıldı. Başvuru ekranının açıldığı ve son başvuruların 16 Ağustos 2022 Salı günü alınacağı belirtildi. Detaylar haberin devamında…

Personel alınacağına dair duyuru yapılan söz konusu belediye, Nevşehir Belediyesi! Belediyenin bahçe ve bakım hizmetleri bünyesinde çeşitli bay ve bayan eleman alımları yapılacak. Belediye bünyesine kadın ve erkek, toplamda 71 personel alınacağının bilgisi verildi. Çeşitli pozisyonlar için yapılacak alımların detayı ve kadro bilgisi şöyle:

BAŞVURULAR BİZZAT YAPILACAK

Nevşehir Belediyesi’nin duyurusunu yaptığı; kadın ve erkek olmak üzere toplamda 71 personelin istihdam edileceği kadrolar için başvurular 12 Ağustos 2022 Cuma ile 16 Ağustos 2022 Salı günleri arasında, ilanda belirtilen adreste bizzat gerçekleştirilebilecek.

KADRO DAĞILIMI

Nevşehir Belediyesi tarafından kadın ve erkek olmak üzere toplamda 71 adet olarak belirtilen personel alımının sayı dağılımı ve kadrolar için gerekli olan vasıflar aşağıdaki listede belirtilmiştir.

Bahçe ve Bakım Elemanı – 60 Kişi

Demirci Ustası – 3 Kişi

Marangoz Ustası – 7 Kişi

Lastikli Loder Operatörü – 1 Kişi

Daha fazla güncel haber ve personel alım ilanı için takipte kalın.

About iga

Check Also

Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Alımı

enyenitaseroniscihaberleri.com – Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS’siz personel alıyor: Başvurmak için en az ilkokul mezunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.